אודות טבעוני פראי

בעשור האחרון טבעוני פראי הינו בית לאתלטים מכל הקשת הספורטיבית הרוצים לקיים אורך חיים פעיל בשילוב תזונה צמחית בלבד. כמו כן אנו עוסקים בעידוד תהליכי החלמה טבעיים מבעיות הקשורות במערכת הנשימה כמו אסטמה, מבעיות קיבה ומעיים וכמו כן באיזון חריגות כלליות בבדיקות הדם.
טבעוני פראי הינו בית שעוסק בשיפור איכות חיי הפרט והסביבה ע"י שילוב של ארבעה מרכיבים חיוניים ומחודדים על פי השטת ה"הגיינה הטבעית": תזונה טבעונית בריאה, פעילות גופנית מתאימה ופונקציונאלית, התאוששות נאותה ובריאות נפשית.

השיטה

בחירת המזונות והקווים המנחים מונחים על פי שיטת ה"הגיינה הטבעית" בראש ובראשונה וכן על בסיס התבוננות בסיסית במנהגי החיות בטבע ובמזונות אותם הוא מציע.

באמצעות השיטה

ניתן להגיע לתוצר גופני מעולה כולל השלת קילוגרמים, פיתוח מסה, נראות אסתטית ברמה גבוהה וכן שיפור ביצועים ספורטיביים.

על השיטה

אנו רואים את האדם כמכלול מרכיבים העובדים בסימביוזה. לכל אחד תפקיד משלו וכל אחד הוא חלק מהשלם – הגוף והנפש כאחד. בחירת המזונות והקווים המנחים מונחים על פי שיטת ה"הגיינה הטבעית" בראש ובראשונה וכן על בסיס התבוננות בסיסית במזונות אותם הטבע מציע ובמנהגי החיות בו.

מטרת השיטה

ליצור מצב בו אדם מכיר כל כך טוב את עצמו, קשוב כל כך למוצא גופו ונפשו עד כי אינו צריך להיעזר באף איש מקצוע על מנת לחיות בבריאות שלימה ולשפר את איכות חייו.
יחד עם זאת כל אלו הינם תוצרי לוואי של בריאות שלימה הנשענת על מערכת אנושית יעילה, אנרגטית ונקייה, מודעת יותר, קשובה יותר ועמידה יותר, קל וחומר חזקה יותר.
לקביעת פגישת ייעוץ

טל זיידמן

מייסד שיטת טבעוני פראי

השיטה פותחה על ידי טל זיידמן, מטפל ב"הגיינה טבעית" מזה כעשור, מאמן יציבה ותנועה, כושר, ריצה ואופני סטודיו כ 18 שנים.

הסיפור שלי

פגישות ייעוץ

להשארת פרטים ולקבלת פרטים נוספים

מעוניין/ת בפגישת היכרות?

מיקום פעילות

תל אביב

Phone

054-6668007

Email

Wildvgan@gmail.com